Ofis ve Veri Yönetimi

Ofis ve Veri Yönetimi
27.10.2021
250

Ofis ve Veri Yönetim Çözümleri

AKINSOFT Ofis Çözümlerinde, Ofisinize Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır

Ofis Yönetimi

Ofisinizdeki işleri kolay ve hızlı bir şekilde halledin.

Veri Yedekleme

Veri kaybını önleyin ve karmaşaya son verin.

Toplu Mail/SMS

Mail ve sms ile müşterilerinizle iletişimde kalın.

Arşiv Takibi

Kurumunuzdaki evrakları kolayca arşivleyin.
E-Ofis

E-Ofis

E-Ofis, şirket içerisindeki bilgisayarların kayıtlarını, personel yazışma loglarını, ekran görüntülerini takip edebildikleri, Adres telefon veya müşteri takibi yapılabilen, şirket araçlarının servis, kasko gibi işlemlerini takip eden ofis yönetimi programımızdır.

Yedekleme

Yedekleme programımız ile önemli dosyalarını tek tuş ile yedekleyebilir, ihtiyaç olması durumunda kolayca erişim sağlayarak tekrar yükleyebilirsiniz.

SMS Server

SMS Server, AKINSOFT program ve uygulamaları üzerinden SMS gönderimi için geliştirdiğimiz programımızdır. Tüm programlarımız için SMS gönderimi desteği sağlayan SMS Server ile programınız olmasa bile toplu SMS gönderebilirsiniz.

Santral Server

Santral Server, WOLVOX Otel Yönetimi ve E-Ofis programını kullanan ve telefon trafiğini ölçümlemek isteyen bütün işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.

Pratik SQL

Pratik SQL; Firebird, MSSQL, MySQL ve SQLite veri tabanları üzerinde sık sık işlem yapan kullanıcılar için geliştirdiğimiz programımızdır. İlgili veri tabanları üzerinde pratik listemeler yapın, kaydedin, geri yükleyin.

Senet Basımı

Senet Basımı, bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde senet basmak isteyenler için geliştirilen programımızdır. Kolay ve pratik bir biçimde senetlerinizi oluşturun, tasarlayın, taksitlendirin.

Valör

Valör hesaplama ihtiyacı duyan işletmeler için geliştirilmiş, programımızdır. Alacak borç toplamını, ortalama vade ve borç gününü kolayca hesaplayın.

Multi VNC

Multi VNC, ağda bulunan tüm bilgisayarların ekran görüntülerini aynı pencerede görebilmeniz için geliştirdiğimiz programımızdır. İstenen bilgisayara yakınlaşarak (zoom) yaparak o bilgisayarın kontrolünü yapın, bilgisayar bulunan tüm ortamları kontrol altına alın.

Arşiv Takip

Arşiv Takip, yedekleme cd’lerini indekslemek isteyen işletme ve kişiler için geliştirdiğimiz programımızdır. Yedekleme yaptığınız cd’lerin içerdiği dosyaların listesini oluşturarak istediğiniz zaman hangi cd’de hangi dosyanın olduğunu anında görün. Kayıtlarınızı ve yedeklerinizi kolayca takip edin.

SQLServer Install

SQLServer Install, temel ayarları ile birlikte MSSQL Server 2008 R2 veri tabanının kolay bir şekilde kurulumunu yapmanızı sağlayan programımızdır. MSSQL Server 2008 R2 için kurulumu için sizlere yardımcı olur.

AKINSOFT E-Ofis (Android)

AKINSOFT E-Ofis (Android), E-Ofis network admin modülüne mobil cihazlardan bağlanmak ve çalışanlarının bilgisayar bağlantı ekranlarını mobil android cihazlar üzerinden takip etmek isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.

Office Messenger

Office Messenger programı ile ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma log’larını kayıt altına alın. Bu sayede personellerinizin yazışmalarını takip edin ve ekran karşısında kalma süreleri hakkında bilgiye sahip olun.
Office Messenger
Toplu SMS Pro

Toplu SMS Pro

Toplu SMS Pro, toplu sms gönderim işlemini ios cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu sms grup kayıtları oluşturarak kolayca sms gönderimi yapılmasına yardımcı olur.

 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Elit SEO
  Elit SEO
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?